Aromaterapi Masajı; Bitki özlerinden elde edilmimş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en faydalı olacak yağlar seçilir. Uzman terapistlerimiz tarafından en doğru şekilde titizlikle uygulanacak olan bu masaj, vücudunuzu toksinlerden arındırır, sizi rahatlatır ve size yaşam enerjisi verir. Masaj sonrası kendinizi daha zinde, taze ve enerjik hissetmenizi sağlar.

Aromaterapi masajı, sadece bedeninizi değil, zihninizi ve ruhunuzu da dengeler. Aromaterapi masajı ile bazı kronik olmayan hastalıklardan da kurtulabilirsiniz. Bu yağlar oksijen içerdiği için eksik alınan oksijeni de kompanse eder. Beyne yüksek frekans vererek daha sağlıklı düşünmeyi sağlar ve unutkanlığı azaltır. Üstelik Aromaterapi masajıyla cildinizin yüzeyini bakterilerden arınarak pürüzsüz bir görünüm kazanır. Yorulmuş bedeni canlandırmayı amaçlayan bir terapidir.